Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ ارز دیجیتال برتر جهان

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ ارز دیجیتال برتر جهان

10 ارز دیجیتال برتر جهان که پرسودترین و معتبرترین ارز دیجیتال جهان هستند

طبق اطلاعات موجود در سایت ارز دیجیتال ، ۱۰ ارز دیجیتال برتر جهان که پرسودترین و معتبرترین ارز دیجیتال جهان هستند و حجم معاملات بالایی دارند و به علاوه قابلیت رشد خوبی نیز می توانند داشته باشد به شرح زیر می باشد:

۱.بیت کوین

۲.اتر

۳.ریپل

۴.تزوس

۵.مونرو

۶.الگورند

۷.بایننس کوین

۸.آگر

۹.انجین کوین

۱۰.بلاک استک

هنگامی که مردم در مورد ارزهای دیجیتال صحبت می کنند، بیت کوین همه خبرها را به خود اختصاص می دهد، زیرا معتبرترین و پرسودترین ارز دیجیتال در جهان است.

اما به معنای واقعی کلمه هزاران گزینه دیگر در مورد این ارزهای دیجیتال وجود دارد . بنابراین ما در لیست بالا ۱۰ ارز  دیجیتال برتر جهان را قرار داده ایم .

بازار ارزهای دیجیتال یک غرب وحشی است (اگرچه به نظر می رسد که دولت ایالات متحده قرار است نقش فعال تری در نظارت بر فضای کریپتو ایفا کند )، بنابراین کسانی که در این دارایی های دیجیتالی سفته بازی می کنند، نباید بیش از آنچه که می توانند از دست بدهند، پول وارد کنند. نوسانات شدید بوده است، بنابراین دارایی‌های کریپتو در سال ۲۰۲۲ نوسانات قابل‌توجهی داشته است. بازار از زمان رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در نوامبر ۲۰۲۱ در حال افت بوده است ، و سرمایه‌گذاران فردی می‌توانند در مقابل بازیگران بسیار پیچیده معامله کنند ، بنابراین باعث می‌شود که این تجربه برای تازه‌کارها تجربه‌ای دشوار باشد.

اطلاعات فوق را به همراه توضیحات بیشتر می توانید در آدرس زیر مشاهده نمایید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط