Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ اجاق برقی برتر

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ اجاق‌ برقی برتر

طبق اطلاعات موجود در موتورهای جستجو ۱۰ اجاق برقی برتر در جهان به شرح زیر است:

  1. LG LCE3010SB
  2. Samsung NZ36K7570RG
  3. KitchenAid KCED606GBL
  4. Frigidaire FFEC3025UB
  5. GE Profile PP9036SJSS

۶.rhinosite star el4

۷.akhan gl-24-s

۸.bertino bg204

۹.datis dg-582

۱۰.jana

ایا به این فکر می کنید که اجاق گاز خود را کنار بگذارید و مدل جدیدتری تهیه کنید؟ با توجه به اینکه اجاق های به روز و برقی از نظر انرژی کارآمدتر، از نظر تمیز کردن آسان‌تر و برای استفاده ایمن‌تر هستند،انتخاب خوبی است.

چرا اجاق برقی بخریم؟

بسیاری از افراد استفاده از اجاق های گازی را که مطابق با سنت های قدیمی است به اجاق های برقی ترجیح می دهند. اما بد نیست توضیح مختصری در مورد اجاق های برقی نیز داشته باشیم. اجاق های برقی در ظاهر، بسیار شیک هستند و به آشپزخانه شما ظاهری مدرن می بخشند.

این اجاق ها با استفاده از برق کار می کنند و عموما مجهز به صفحات لمسی هستند. اجاق های برقی در برابر اجاق های گازی از ایمنی بیشتری برخوردار هستند. اما اگر قصد خرید اجاق گاز برقی را دارید، بهتر است خود را برای هزینه های بالای برق منزلتان نیز آماده کنید.

اجاق‌های برقی که از گرمایش القایی برای گرم کردن قابلمه‌ها و تابه‌های شما استفاده می‌کنند، به جای سطح اجاق گاز، انرژی کارآمدتری نسبت به بقیه دارند، زیرا به سرعت گرم می‌شوند و انرژی را مستقیماً به ظروف شما منتقل می‌کنند. آنها همچنین فوق العاده سریع خنک می شوند و خطر سوختگی را کاهش می دهند. این باعث می شود که آنها یک انتخاب عالی برای خانواده های دارای فرزند باشند.

اجاق‌های برقی که از منبع حرارت متمرکز مانند کویل فلزی استفاده می‌کنند، به جای آن گرما را به سطح منتقل می‌کنند و سپس ظروف شما را گرم می‌کنند. این واقعیت که خنک شدن آنها پس از خاموش شدن بیشتر طول می کشد می تواند یک مزیت باشد، زیرا می توانید از گرمای باقیمانده برای گرم نگه داشتن غذا یا اتمام فرآیند پخت بدون مصرف انرژی استفاده کنید.

این راهنما به بررسی ۱۰ اجاق برقی برتر موجود در بازار می‌پردازد، چه خانواده شلوغی باشید، چه با بودجه محدود کار می‌کنید یا یک فضای آشپزخانه کوچک دارید.

منبع:تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط