Close
logo-samandehi
بسته

۱۰ آشپز زن برتر ایرانی

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰ آشپز زن برتر ایرانی

طبق اطلاعات موجود در مجله ی فیدیلیو ، لیست ۱۰ آشپز زن برتر ایرانی به شرح زیر است:

*نسیم علیخانی

*آذر ماهی صفت

*طیبه فاتحی

*اشرف سلطانی

*شهرزاد شکوهی وند

*سمیرا جنت دوست

*نجمیه باتمانگلیج

*ساناز مینایی

*سمیه جعفری

شما میتوانید شخص دیگری را به این لیست اضافه کنید؟

آشپزی به عنوان هنر ترکیب طعم ها و خلق مزه ها جایگاه مخصوصی در جهان دارد.می خواهیم به ۱۰ بانوی شف برتر در ایران اشاره کنیم و راجع به انها بدانیم.این اساتید در زمینه ی آشپزی بسیار حرفه ای فعالیت می کنند و دستورپخت مخصوص خود را برای غذاها دارند.

چگونه به دستورپخت اشپزهای برتر دست پیدا کنیم؟

هرکدام از انها مسیری را برای ارائه هنر آشپزی خود انتخاب کردند.بعضی از انها در برنامه های تلویزیونی دستورپخت غداهای متفاوت را به ما اموزش می دهند.یا کلاس ها و ورکشاپ های حرفه ای برگزار می کنند.گروهی از انها نیز  بخشی از تجربیات خود را در کتابی جمع اوری می کنند.مانند کتاب های زیبا و پر رنگ و لعاب خانم باتمانگلیج

بعضی از سرآشپز ها نیز کافه یا رستوران مخصوص خود را تاسیس می کنند تا همه افراد بتوانند غذاهای لذیذ انها را بچشند.مثل کافه شیرینی خانم شهرزاد شکوهی وند در تهران, که شیرینی و دسرهای معروفی را در آنجا سرو می کنند.

امروزه با فراگیر شدن فضای مجازی مسیری جدید نیز برای این اساتید وجود دارد.اینکه در صفحه خود در فضاهای مجازی تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.به عنوان مثال خانم آذر ماهی صفت صفحه اشپزی پرطرفداری در اینستاگرام دارند.

اکثر انها در این رشته تحصیل و مطالعه کردند یا دوره های معتبر اشپزی را گذراندند.سپس با تمرین و صبوری به جایگاه کنونی خود رسیدند.

شناخت ۱۰ آشپز زن برتر ایرانی باعث افتخار است.ما این مطلب را برای شما همراهان عزیز آماده کردیم تا با ۱۰ بانوی شف برتر در ایران اشنا شویم و از تجربیات انها استفاده کنیم.

توضیحات بیشتر را می توانید در این آدرس مشاهده کنید.

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط