Close
logo-samandehi
بسته

10یخچال فریزر برتر

10یخچال فریزر برتر

یخچال

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست 1010یخچال فریزر برتر در جهان به شرح زیر می باشد :

1.GE 21.3 FUF21SMRWW Frost-Free freezer

2. Electrolux All Freezer with IQ-Touch Controls EI32AF80QS

3. Whirlpool WZC3122DW chest freezer

4.Gladiator-178-Upright-Rolling-Garage-Freezer

5. Sub-Zero-Id30f-Freezer

6. Ge-Fuf14dlrww Frost-Free Freezer

7. Whynter-Cuf-110b-Freezer

8. Ge-Fcm16dlww

9. Samsung-Rz11m7074sa

10. Unique UGP-175L R AC
این 10 یخچال فریزر برتر ممکن است دارای کنترل‌های لمسی و نمایشگرهای دیجیتال باشند تا بتوانید دما را به دلخواه کنترل یا تغییر دهید. با این حال، برخی از ویژگی های اصلی دیگری که می خواهید به آنها توجه داشته باشید می تواند شامل کشوهای کشویی، قفسه های بسیار عریض و سایر جزئیات ذخیره سازی مفید مانند بخش مخصوص ذخیره سازی بستنی یا یخ باشد.

فریزرهای بدون یخ همچنین برای دور نگه داشتن یخ و یخ اضافی مفید هستند، به این معنی که نیازی به صرف زمان برای یخ زدایی فریزر خود نخواهید داشت. دمای خارج از منزل نسبت به سایرین فریزر با قفل و کلید ممکن است به عنوان فریزر گاراژ نیز مفید باشد. مدل‌های فریزر چستر اغلب یکی از مقرون به صرفه‌ترین طرح‌ها هستند و از آنجایی که در قسمت بالایی باز می‌شوند، اضافه کردن و حذف اقلام بدون نیاز به چمباتمه زدن آسان‌تر نیست. از آنجایی که فضای بیشتری را اشغال می کنند، برای نگهداری در گاراژ بسیار مناسب تر از خواهر و برادرهای راست یا یکپارچه خود هستند.

گر میخواهید فریزر شما همیشه کار کند مدلی با گواهی انرژی استار برای پایین نگه داشتن هزینه های جاری مهم است.پس به همین ترتیب شما به یک گارانتی خوب احتیاج دارید تا تضمین کند که از خرید شما به خوبی محافظت میشود. بهترین انتخاب فریزری است که دارای فضایی انبوه باشد و برای تغییرات دمای خارجی مناسب باشد.

 

 

 

 

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی