Close
logo-samandehi
بسته

۱۰مدل برتر دوربین فیلمبرداری

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه
تبلیغ-3

۱۰مدل برتر دوربین فیلمبرداری

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست ۱۰مدل برتر دوربین فیلمبرداری به شرح زیر می باشد :

۱.Panasonic HC-X2000

۲.Sony HDR-CX405

۳.Gopro Hero8 Black

۴.Sony FDR-AX700

۵.Canon Vixia HF G60

۶. Hasselblad H4D 200MS

۷. Seitz 6*17 Panoramic

۸.Paniscan MK-3 Panoramic

۹.Leica S2-P

۱۰.Pentax 645D

مزایای استفاده از بهترین دوربین های فیلمبرداری برای فیلمبرداری به جای تلفن هوشمند بسیار است. دوربین فیلمبرداری اختصاصی دارای سنسور بزرگ تر و لنزوم اپتیکال مناسب و همچنین توانایی فیلمبرداری با نرخ بیت و وضوح بالاتر تا ۸K نسبت به یک گوشی خواهد بود . آنها  همچنین بزرگ تر هستند، با ارگونی و دسته های بهتر، بنابراین می توانید آنها را راحت تر نگهداری کنید و انگشت خود را روی لنز قرار ندهید.

این دوربین ها ویژگی زیادی دارند، میکروفون های خارجی بخش مهمی از تولید ویدئو هستند و میکروفون های موجود در تلفن های هوشمند اغلب در حد کار نیستند . سپس مواردی مانند اسلات کارت حافظه دوگانه، ذخیره سازی سریع و کنترل های دستی وجود دارد که می توانید با دستکش کار کنید.

۱۰مدل برتر دوربین فیلمبرداری که در بالا معرفی کردده ایم بهترین دوربین های فیلمبرداری را در سراسر طیف نشان می دهند، از دوربین های فوق العاده با کیفیت بالا مانند : Panasonic HC-X2000 و دوربین های ویدئویی که ایده آل هستند مانند : Sony HDR-CX405.

 

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی

وارد کردن عنوان نمایشی در هاور

Hover Box Element

برای تغییر این متن روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به پست بالا نظر دهید

پست های مرتبط