Close
بسته

10مدل برتر جکوزی

10مدل برتر جکوزی

10مدل برتر جکوزی

طبق اطلاعات موجود در موتور های جستجو لیست 10مدل برتر جکوزی در جهان به شرح زیر است :

1.Sundance Spa

2.Master Spas

3.Jacuzzi

4.Bullfrong Spa

5.Hot Springs

6.PDC Spas

7.Marquis Spas

8.Lay-Z-Spa Miami

9.Candian Spa Company Calgary

10.Intex PureSpa Hot Tub

با بهترین جکوزی ها برای حیاط خلوت خود وارد حالت آرامش شوید. چه به دنبال حباب درمانی باشید که به تسکین عضلات دردناک کمک کند یا فضایی برای استراحت یا خانواده و دوستان نزدیک خود در جمعه شب، یک جکوزی خانگی یک راه عالی برای درمان خودتان است.این جکوزی ها ویژگی های زیادی دارند مانند جت ها و سیستم های کم فشار برای ماساژ درمانی های مختلف میتوانید از هر گونه تنشی خود را رها کنید و وارد آرامش کامل شوید چون این جکوزی ها جز بهترین راه ها برای فاصله گرفتن از هر تنش ذهنی و مورد قرار گرفتن آرامش هستند که حتی فواید درمانی هم نیز دارند.

بعضی از این 10 مدل برتر جکوزی با چراغ های LED جوی، خنک کننده نوشیدنی و سیستم های صوتی یکپارچه برای پخش آهنگ های مهمانی ( آرامش بخش ) ارائه می شوند. جکوزی ها ( وان های داغ ) در مدل های گرد نیز در رنگ ها و سبک های مختلفی وجود دارند که باعث می شوند چشم هایتان نیز راحت باشند.

بهترین جکوزی ها ممکن است به عنوان یک مکمل برای خانه شما بسیار گران قیمت باشند  اما یک جکوزی با کیفیت خوب حتما نباید جکوزی گران با قیمت بالا باشند بلکه جکوزی هایی با کیفیت و با قیمت پایین تری نیز وجود دارند اما جکوزی های گران قیمت همان گونه که پیداست جزئیات و آپشن های بیشتری دارند

منبع : تیم تخصصی اسمارت رنکینگ

#ایرانی