تاریخچه
از کجا شروع کردیم…

شما همراهان گرامی می توانید با مشاهده سابقه اسمارت رنکینگ بیشتر با ما آشنا شوید.
شکل گیری این طرح در ابتدا به علت اعلام نیاز این مسئله در سطح کشور و حتی بین المللی باعث شروع این طرح گردید که موجب شکل گیری هسته مرکزی استارتاپ اسمارت رنکینگ شد . در بسیاری از حوزه های تخصصی مثل آموزش ، مباحث انگیزشی و دیگر مسائل مورد نیاز فعالیت های متعدد استارتاپی شکل گرفته است و از آن جایی که طرز تفکر مدیر طرح آقای علی کاج بر این مبنا بود که فعالیتی که شروع می شود باید ایده ای نو و مورد نیاز جامعه باشد فعالیت خود را آغاز کردیم.مهمترین مسئله در مجموعه ما کارتیمی می باشد که اعضاء گروه عملا تیکه هایی از پازل هستند و شما دوستان عزیز در نهایت پازل شکل گرفته را مشاهده می کنید.
مدیریت ارزیابی عملکرد حیطه تخصصی اسمارت رنکینگ می باشد و این مسئله را همه ی مردم باید بدانند که اگر در کار و فعالیت شغلی و یا حتی زندگی شخصی در مسائل و فرآیند های خود ارزیابی عملکرد را نادیده بگیرند و به آن توجهی نکنند مطمئنا باعث کاهش کیفیت و بهره وری و ایجاد اختلالات در حوزه های مختلف برای آن ها خواهد شد و هدف ما جلوگیری از این مسئله و بهبود و ارتقا شما می باشد.
استارت این طرح در سال 1397 در دانشگاه ارشاد دماوند با پروژه مدیریت عملکرد در سازمان های صنعتی انجام شد و به مرور زمان سعی شد تا با برقراری ارتباط میان دروس تئوری و آکادمیک دانشگاهی و ورود به محیط حرفه ای کار ارتباط بین علم و صنعت نیز پیگیری شود.
ادامه فعالیت مجموعه اسمارت رنکینگ در قالب شرکت آنالیز رتبه بندی هوشمند در سال 1399 شکل گرفت که توانستیم ارتباط خوبی با صنایع و مشاغل مختلف مخصوصا در حوزه صنعتی برقرار کنیم تا موجب رضایت و پیشرفت عزیزان در داخل کشور شویم.
device
  • ناریخچه
  • History
device